Часті питання

Яка мета створення мемів?

Метою створення мемів про студентів hsahsaki є – створення можливості подивитися на життя студента з інших точок зору. Побувати в різних студентських ситуаціях і оцінити ситуацію, що склалася.

Меми проекту, можливо, можуть дати підстави для створення чогось іншого. Вони можуть як стати частиною чогось, так і надихнути когось на щось.

Чому меми можуть бути несмішними?

Меми спрямовані, в першу чергу, на ілюстрацію ситуації з життя студента або інших героїв. Гумористична складова є важливою, але вимагає великих додаткових витрат на детальне опрацювання її логіки. В даний момент, меми спрямовані на ілюстрацію ситуації, а не на виклик сміху. У майбутніх версіях мемів плануються доопрацювання гумористичної складової за рахунок створення більш досконалої логіки. Приносимо вам вибачення за незручності.

Чому може бути багато помилок?

Процес перевірки мемів знаходиться на початкових етапах. Витрати на перевірку, редагування мемів перевищують можливості проекту. В майбутньому процес планується удосконалити. Приносимо вам вибачення за незручності.

Чому текст буває нечитабельним в мемах?

Все меми будуються за певними правилами (вони можуть помилково порушуватися у зв’язку людським фактором). Наявність мемів з нечитабельним текстом є наявність слабких місць в процесі створення мемів. У процесі створення мемів може виникнути ситуація, коли для картинки підібраний набір ситуацій, але через правил текст стає нечитабельним. Залежно від ситуації мем або відхиляється, або приймається. В майбутньому планується доопрацювання процесу створення мемів. Приносимо вам вибачення за незручності.

Чому у всіх соцмережах буває однаковий контент?

Однаковий контент пов’язаний з бажанням проекта дати можливість всім побачити дані меми. Так як не всі користувачі користуються всіма соціальними мережами, а можуть концентруватися на певній, то ми даємо їм можливість познайомитися з нашими мемамі в зручних для них соціальних мережах.